• 2wvalexey@gmail.com
  • 8:00 - 20:00

НАШІ МАЙСТРИ

  • НАШІ МАЙСТРИ

На ділі високий рівень професіоналізму в купе з оригінальними запчастинами, і сучасним інструментом дозволяє успішно розв'язувати будь-яку проблему вашого холодильника в найкоротші терміни. До списку пропонованих нами послуг входить ремонт самих різних холодильних апаратів від домашнього однокамерного холодильника, до професійних вторинних агрегатів. Ariston, Bosch, Siemens, Indesit, LG, Атлант і ін. Для кожної марки у нас свій підхід з огляду на їх множинних технологічних відмінностей.

Теги: НАШІ МАЙСТРИ

Последние публикации

Утечка фреона r600 r134

Утечка фреона r600 r134

Утечка фреона r600 r134 В протяжении всей работы вашего холодильника, по капиллярной трубки циркулирует хладагент. Переливается по всему шкафу, он охлаждает рабочую холодильную камеру, а потом испаряется плачущий и конденсированных в жидкости. Постоянного охлаждения в исправном состоянии холодильног
Часто задаваемые вопросы по ремонту холодильника

Часто задаваемые вопросы по ремонту холодильника

Наши технические специалисты всегда предоставят смету, включающую все работы и запчасти, до начала любого обслуживания. Если мы не можем починить ваш холодильник, вы не платите. Это так просто. И это одна из главных причин, по которой Dneprservise превратилась в одну из любимых компаний Днепра.
 Карта нашего обслуживания в Днепре

Карта нашего обслуживания в Днепре

Амур-Нижнеднепровский, Шевченковский, Соборный, Индустриальный, Центральный, Чечеловский, Новокодацкий, Самарский
НАШІ МАЙСТРИ

НАШІ МАЙСТРИ

Сервісний центр «Дніпро-сервіс» відбирає тільки кращих майстрів, вхід в нашу команду випадковим людям закрито.Заранше не знаєш, з якою технікою належить працювати сьогодні — буде це суперсучасний дорогий «Miele» останній моделі або мастодонт «Зіл», набагато старшого майстра.
Ремонт холодильников Днепр. © 2023
Tools4Shop.com